
Прелиминарни резултати ванредних парламентарних избора у Србији показују да су СНС и Александар Вучић победили у три од 29 градова.
Ово наводи један извор
Preliminarni rezultati vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji pokazuju da su SNS i Aleksandar Vučić pobedili samo u tri od ukupno 29 gradova u Srbiji.СНС је победила у Врању, Лесковцу и Прокупљу.
Ово наводи један извор
To su Vranje, Leskovac i Prokuplje.У Врању је СНС освојила 53,19 одсто, а Студентска листа 41,21 одсто.
Ово наводи један извор
u Vranju naprednjaci osvojili 53,19 odsto, dok je Studentska lista imala 41,21 odstoУ Лесковцу је СНС освојила 49,25 одсто, а Студентска листа 44,72 одсто.
Ово наводи један извор
SNS osvojila 49,25 odsto dok je Studentskoj listi otišlo 44,72 odstoУ Прокупљу је СНС освојила 52,74 одсто, а Студентска листа 42,84 одсто.
Ово наводи један извор
U Prokuplju taj odnos iznosi 52,74 prema 42,84 u korist SNSСтудентска листа је победила у свим осталим градовима осим Врања, Лесковца и Прокупља.
Ово наводи један извор
U svim ostalim gradovima Studentska lista odnela je pobedu.У Београду је Студентска листа освојила 63,61 одсто, а СНС 31,95 одсто.
Ово наводи један извор
Beograd: Studentska lista 63,61% / SNS 31,95%У Новом Саду је Студентска листа освојила 63,80 одсто, а СНС 31,88 одсто.
Ово наводи један извор
Novi Sad: Studentska lista 63,80% / SNS 31,88%У Нишу је Студентска листа освојила 60,44 одсто, а СНС 35,51 одсто.
Ово наводи један извор
Niš: Studenska lista 60,44% / SNS 35,51%У Крагујевцу је Студентска листа освојила 58,53 одсто, а СНС 35,87 одсто.
Ово наводи један извор
Kragujevac: Studentska lista 58,53% / SNS 35,87%У Новом Пазару је Студентска листа освојила 40,10 одсто, а СНС 19,61 одсто.
Ово наводи један извор
Novi Pazar: Studentska lista 40,10% / SNS 19,61%У Лозници је Студентска листа освојила 48,47 одсто, а СНС 47,69 одсто.
Ово наводи један извор
Loznica: Studentska lista 48,47%/ SNS 47,69%У Кикинди је Студентска листа освојила 47,15 одсто, а СНС 46,70 одсто.
Ово наводи један извор
Kikinda: Studentska lista 47,15% / SNS 46,70%У Чачку је Студентска листа освојила 62,20 одсто, а СНС 33,97 одсто.
Ово наводи један извор
Čačak: Studentska lista 62,20% / SNS 33,97%Уз сваки навод стоје медији који га преносе; навод из једног извора носи име тог медија. Слагање медија није независна потврда догађаја.
У овој анализи нису утврђене разлике у наводима.