
Preliminarni rezultati vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji pokazuju da su SNS i Aleksandar Vučić pobedili u tri od 29 gradova.
Ovo navodi jedan izvor
Preliminarni rezultati vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji pokazuju da su SNS i Aleksandar Vučić pobedili samo u tri od ukupno 29 gradova u Srbiji.SNS je pobedila u Vranju, Leskovcu i Prokuplju.
Ovo navodi jedan izvor
To su Vranje, Leskovac i Prokuplje.U Vranju je SNS osvojila 53,19 odsto, a Studentska lista 41,21 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
u Vranju naprednjaci osvojili 53,19 odsto, dok je Studentska lista imala 41,21 odstoU Leskovcu je SNS osvojila 49,25 odsto, a Studentska lista 44,72 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
SNS osvojila 49,25 odsto dok je Studentskoj listi otišlo 44,72 odstoU Prokuplju je SNS osvojila 52,74 odsto, a Studentska lista 42,84 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
U Prokuplju taj odnos iznosi 52,74 prema 42,84 u korist SNSStudentska lista je pobedila u svim ostalim gradovima osim Vranja, Leskovca i Prokuplja.
Ovo navodi jedan izvor
U svim ostalim gradovima Studentska lista odnela je pobedu.U Beogradu je Studentska lista osvojila 63,61 odsto, a SNS 31,95 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Beograd: Studentska lista 63,61% / SNS 31,95%U Novom Sadu je Studentska lista osvojila 63,80 odsto, a SNS 31,88 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Novi Sad: Studentska lista 63,80% / SNS 31,88%U Nišu je Studentska lista osvojila 60,44 odsto, a SNS 35,51 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Niš: Studenska lista 60,44% / SNS 35,51%U Kragujevcu je Studentska lista osvojila 58,53 odsto, a SNS 35,87 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Kragujevac: Studentska lista 58,53% / SNS 35,87%U Novom Pazaru je Studentska lista osvojila 40,10 odsto, a SNS 19,61 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Novi Pazar: Studentska lista 40,10% / SNS 19,61%U Loznici je Studentska lista osvojila 48,47 odsto, a SNS 47,69 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Loznica: Studentska lista 48,47%/ SNS 47,69%U Kikindi je Studentska lista osvojila 47,15 odsto, a SNS 46,70 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Kikinda: Studentska lista 47,15% / SNS 46,70%U Čačku je Studentska lista osvojila 62,20 odsto, a SNS 33,97 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Čačak: Studentska lista 62,20% / SNS 33,97%Uz svaki navod stoje mediji koji ga prenose; navod iz jednog izvora nosi ime tog medija. Slaganje medija nije nezavisna potvrda događaja.
U ovoj analizi nisu utvrđene razlike u navodima.