
U Čačku je jutros u 7 sati otvoreno svih 104 biračka mesta za parlamentarne izbore.
Ovo navodi jedan izvor
jutros u 7 sati otvorena su sva 104 biračka mesta na području ČačkaPravo učešća na parlamentarnim izborima u Čačku ima 92.540 žitelja upisanih u birački spisak.
Ovo navodi jedan izvor
Pravo učešća na parlamentarnim izborima ima 92.540 žitelja Čačka upisanih u birački spisakBirališta u Čačku su otvorena do 20 sati.
Ovo navodi jedan izvor
Birališta će biti otvorena do 20 sati.U prva tri sata glasanja izlaznost u Čačku bila je 20,11 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
U prva tri sata glasanja na području Čačka zabeležena je izlaznost od 20,11 odstoNa parlamentarnim izborima u decembru 2023. do 10 sati u Čačku je glasalo 7,4 odsto birača.
Ovo navodi jedan izvor
u decembru 2023. godine kada je do 10 sati na birališta izašlo 7,4 odsto ČačanaNa lokalnim izborima 2024. u prva tri sata u Čačku je glasalo 7,86 odsto birača.
Ovo navodi jedan izvor
Na lokalnim izborima 2024. za prva tri sata glasalo je 7,86 odsto ČačanaIzlaznost u Čačku do 16 sati bila je 61,7 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
izlaznost u Čačku do 16 sati bila je 61,7 odstoNa lokalnim izborima u junu 2024. do 16 časova u Čačku je glasalo 31,3 odsto birača.
Ovo navodi jedan izvor
Na lokalnim izborima u junu 2024. godine do 16 časova glasalo je 31,3 odsto ČačanaU Čačku je do 18 sati na birališta izašlo 72,1 odsto birača.
Ovo navodi jedan izvor
U Čačku je do 18 sati na birališta izašlo 72,1 odsto građana upisanih u birački spisakOd 16 do 18 sati glasačko pravo iskoristilo je nešto više od 10.000 Čačana.
Ovo navodi jedan izvor
Od 16 do 18 sati pravo glasa iskoristilo je nešto više od 10.000 Čačana.Izlaznost na nivou Srbije do 16 časova bila je 56,6 odsto.
Ovo navodi jedan izvor
Izlaznost na nivou Srbije do 16 časova je 56,6 odsto.Uz svaki navod stoje mediji koji ga prenose; navod iz jednog izvora nosi ime tog medija. Slaganje medija nije nezavisna potvrda događaja.
U ovoj analizi nisu utvrđene razlike u navodima.